Podgrzewanie łóżka wodnego


Wraz z łóżkiem czy materacem Aquanight otrzymają Państwo wysokiej klasy system grzewczy Sigma K. Nowej jakości ceramiczna grzałka i termostat pozwalają na obniżenie kosztów ogrzewania oraz utrzymanie stałej temperatury podczas snu oraz ustawienie temperatury stosownie do osobistych wymagań. Ogrzewanie pozwala się dowolnie regulować w zakresie temperatur od 26°C do 36°C włącznie.

Zalety jakie wyróżniają Sigma K system grzewczy w porównaniu do tradycyjnych systemów:
Niezawodność dzięki ceramicznym elementom grzewczym: w porównaniu do tradycyjnych mat grzewczych powierzchnia ceramicznych elementów utrzymuje stale niezmienną temperaturę i we wszystkich punktach ogrzewa się jednakowo. tzw. „gorące punkty“ mogą w niekorzystnym momencie w tradycyjnych systemach doprowadzić do przepalenia elementów grzewczych, ale z systemem najnowszej technologii są takiego typu niebezpieczne sytuacje z całą pewnością wykluczone!
OgrzewanieProporcjonalne ogrzewanie temperatury wody: przy tradycyjnych matach grzewczych ciepło jest z reguły i w większości kierowane na dno łóżka ale przy ceramicznym systemie grzewczym Sigma K, dzięki optymalnej izolacji od spodu, ciepło jest niezmiennie i wyłącznie kierowane w stronę materaca wodnego.
Minimalne koszty ogrzewania: system grzewczy Sigma równomiernie oddaje ciepło w stronę materaca wodnego oraz dzięki ceramicznym elementom, jest tylko tyle prądu zużywane ile potrzebne jest żeby ogrzać materac. Strata energii jaka ma miejsce w tradycyjnych systemach jest wykluczona.
100% nieprzemakalności dzięki pojedynczej kontroli i certyfikatom niemieckiego Związku Kontroli Technicznej: każdy pojedynczy element grzewczy jest przed dostawa sprawdzany pod względem swojej szczelności. Cała produkcja jest ciągle kontrolowana przez niemiecki Związek Kontroli Technicznej i jest słusznie oznaczona certyfikatem GS: „Sprawdzone bezpieczeństwo“.


Najniższe wartości mierzonych elektrycznych i magnetycznych pól: dzięki zastosowaniu aluminiowej płyty i jej uziemieniu zapobiega to powstawaniu elektrycznych i magnetycznych pól. Mierzone wartości znajdują się poniżej wskazanych norm, które np. są wskaźnikiem dla monitorów komputerowych. Poza tym jako jedyny System grzewczy na rynku Sigma K jest oznaczona ekspertyza o najniższym promieniowaniu elektromagnetycznym przez Towarzystwo zajmujące się badaniami naukowymi o Elektrosmogu. Certyfikat ten słusznie potwierdza ze konstrukcja ogrzewania Sigma K zapobiega powstawaniu elektromagnetycznych pól i zapobiega generowaniu się Elektrosmogu w materacu wodnym.


100% Gwarancji i bezpieczeństwa od producenta: jako nasz klient otrzymują Państwo kompletną siedmioletnią gwarancję na funkcjonalność Systemu grzewczego Sigma K. Dzięki indywidualnemu kodowi umieszczonemu na ogrzewaniu możemy rozpatrzyć całą drogę produkcji konkretnego ogrzewania o każdej porze. Mogą być Państwo pewni, że nasz produkt odznacza się najwyższą jakością. Już ponad 200 000 sprzedanych ceramicznych systemów mówi samo z siebie.
Przyjemne ciepło działa odprężająco! Ciepło materaca wodnego pomaga odprężyć się mięśniom i polepsza krążenia. Przez to nocą zużywają mięśnie mniej energii i regenerują się szybciej. Proszę zaufać najnowszym ceramicznym systemom grzewczym dla Państwa spokojnego snu!  
kol-pol

kol-pol lightning

salon dobrego snu