header image
Start arrow Technologia

    Materac wodny „Aquanight” jest dzięki jedynemu w swoim rodzaju wzorowi i formie rewolucyjnym wręcz produktem.

 Potrzebna do wypełnienia materaca ilość wody jest w porównaniu do starych systemów zredukowana o ponad jedną trzecią, co pozwala znacznie zmniejszyć koszty ogrzewania. Charakterystyczne dla konwencjonalnych materacy problematyczne „puchnięcie” wykonanej z pianki ramy, zostało rozwiązane w wyniku licznych doświadczeń i  użycia specjalnego systemu stabilizacji. To  rewolucyjne rozwiązanie gwarantuje trwałe zachowanie formy materaca. 

 Materace Aquanight - Classic jest tak zaprojektowany, że może być stosowany także w starych domach, gdyż nacisk ok. 50kg/m² nie stanowi wyjątkowego wyzwania dla statyki stropu, podczas gdy tradycyjne materace wodne posiadają wagę 800 albo nawet 1000kg.

 Aquanight – materace stanowią kombinację najlepszej, najbardziej trwałej i solidnej konstrukcji  z funkcjonalnością, wygodą, bezpieczeństwem i  komfortem. Materac wodny Starlight to produkt do sypialni dla klientów wymagających i świadomych zdrowego snu.

 

Kilka słów o strukturze wewnętrznej materaca wodnego:

 Materac wodny skonstruowany jest w ten sposób, że dwie warstwy winylu zostały zgrzane na całej powierzchni. Zwiększa to jego zdolność na rozciąganie, a równocześnie zmniejsza ryzyko przebicia. Zachowany zostaje jednak wyjątkowy komfort leżenia przy "podwójnym bezpieczeństwie". Poza tym do produkcji używane są wyłącznie wysokiej jakości materiały, które z sukcesem testowane otrzymały Certyfikat Oko- Tex Standard 100. Certyfikat ten jest gwarancją braku obecności w materacu substancji szkodliwych dla zdrowia.

 Warto podkreślić, że materac wodny nie składa się tylko i wyłącznie z obudowy wypełnionej wodą, ale również z zamocowanych wewnątrz materaca wkładów poliestrowych, których zadaniem jest tłumienie falowania. Dlatego też obawy o chorobę morską są nieuzasadnione. Każdy indywidualnie decyduje o tym, ile sekund ma się materac kołysać. Więcej w dziale STOPIEŃ TŁUMIENIA.

 Każdy materac ma własne ogrzewanie, co pozwala na odrębne ustawienie temperatury. Poza łóżko wyprowadzony jest termostat ze skalą, na którym, według uznania ustalamy żądaną temperaturę (od 26-34° C), gwarantując równocześnie, że po jej osiągnięciu, grzałka wyłącza się. Element grzewczy w postaci gumowej płyty, umiejscowiony jest pod wanną ochronną, dzięki czemu, w razie przebicia materaca, nie ma możliwości kontaktu prądu z wodą.

1.cokółSchemat
2.element konstrukcyjny – nośny
3.płyta nośna
4.rama z gąbki
5.folia zabezpieczająca
6.element grzewczy
7.materac wodny
8.pokrowiec

| DEUTSCH DEUTSCH | POLSKI POLSKI |
Łóżka & Stelaże
Statystyka
odwiedzających: 650624
Aktualnie gościmy
Aktualnie jest 2 gości online
Nasze marki

KOL-POL

Kolpol Lighting

Salon dobrego snu

Sklep Kolpol Lighting