header image
Start arrow Jak zamawiać

  Jeśli zainteresowani są Państwo nabyciem łóżka wodnego, prosimy zapoznać się z działami PYTANIA i ZDROWIE, w celu uzupełnienia niezbędnej wiedzy i poznania wszystkich zalet łóżek wodnych. Gdy zdecydują się Państwo zamówić jeden z dostępnych w naszym sklepie produktów, prosimy o zapoznanie się z dostępnymi opcjami i możliwościami konfiguracji wybranego modelu. W przypadki pytań czy tez udzielenia wskazówek i porad jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!


PROWADZIMY SPRZEDAŻ RATALNĄ !


Maja Państwo trzy możliwości zamówienia wybranego przez siebie modelu:

PRZEZ INTERNET:

Wysyłamy zamówienie drogą internetowa na adres: Proszę zwrócić uwagę, że zamówienie przez Internet nie jest jeszcze w żaden sposób wiążące dla żadnej ze stron. Następnie po otrzymaniu zamówienia złożonego drogą elektroniczną kontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia zamówienia i ustalenia niezbędnych szczegółów, takich jak m.in.: termin dostawy, porady i wskazówki, wpłata zaliczki itp.

 

KONTAKT TELEFONICZNY:

Jeśli nie chcą Państwo składać zamówienia droga elektroniczna, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 0943512921. Ponieważ istnieje bardzo wiele możliwości konfiguracji łóżka (np. rozmiary, czas tłumienia itd.) wszystkie modele są sprowadzane na konkretne zamówienie. Niezbędna jest więc wpłata zaliczki na rachunek bankowy „Aquanight” w całkowitej ceny wybranego modelu. Po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty z banku, kontaktujemy się ponownie z Państwem (telefonicznie lub emailem), w celu ostatecznego potwierdzenia realizacji. Od tego momentu rozpoczynamy realizację zamówienia i w ciągu ok. 14-28 dni mogą się juz Państwo rozkoszować wspaniałym snem.

 

AUKCJE INTERNETOWE:

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych aukcjach internetowych na www.allegro.pl

 

Wystawiamy faktury VAT.

Do każdego łóżka dołączamy kartę gwarancyjną z siedmioletnim okresem gwarancji i dodatkowo  kompletny zestaw pielęgnacyjny składający się z:


* Zestaw naprawczy (przydatny w przypadku przekłucia materaca),

* Adapter do napełniania i wypuszczania wody,

* Środek do czyszczenia winylu,

* Środek do natłuszczania winylu, 

* Specjalny antybakteryjny odświeżacz dodawany do wody,

* Pompka odpowietrzająca.


W przypadku uwag, sugestii bądź pytań, prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej, wysyłając list na adres ze swojego programu pocztowego, bądź metodami tradycyjnymi, kontaktując się z nami telefonicznie, bądź też listownie.

| DEUTSCH DEUTSCH | POLSKI POLSKI |
Łóżka & Stelaże
Statystyka
odwiedzających: 650665
Aktualnie gościmy
Aktualnie jest 2 gości online
Nasze marki

KOL-POL

Kolpol Lighting

Salon dobrego snu

Sklep Kolpol Lighting