header image
Start arrow O nas

    Nasza firma istnieje już od dziesięciu lat na rynku międzynarodowym i odnosi sukcesy jako przedsiębiorstwo rodzinne. Podczas współpracy z niemiecką firmą Starlight odkryliśmy cala paletę zalet łóżek i materacy wodnych. Dlatego dzięki zdobytej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu i produkcji ekologicznych materacy wodnych w połączeniu z najnowocześniejszą technologią, oferujemy Państwu produkt o najwyższej jakości.

Certyfikat

 Nasz producent - niemiecka firma Starlight otrzymała certyfikat Eko-Tex dla winylu, pokrowców, narzut i poduszek wodnych. Eko-Tex Standard 100 jest najważniejszym certyfikatem dla tekstyliów, nadawanym materiałom sprawdzonym pod kątem obecności substancji szkodliwych dla zdrowia (np. ftalanów). Produkty z tym znakiem są sprawdzane i certyfikowane przez znane, międzynarodowe instytuty. Wyróżniającą nas cechą na rynku łóżek wodnych, jest fakt, ze nasze materace spełniają najbardziej rygorystyczne normy Unii Europejskiej.

 Jesteśmy do Państwa dyspozycji począwszy od udzielenia odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania poprzez wskazówki i porady przy wyborze konkretnego materaca, aż po dostawę, konserwację wybranego produktu i 5 lat Gwarancji!

 Oferujemy zarówno bardzo bogatą gamę rozwiązań standardowych, jak też wzornictwo indywidualne, dostosowane do Państwa wyszukanych gustów i potrzeb. A nasza wykwalifikowana kadra z pewnością pomoże wybrać Państwu właściwy materac dostosowany do Państwa osobistych preferencji.


 

| DEUTSCH DEUTSCH | POLSKI POLSKI |
Łóżka & Stelaże
Statystyka
odwiedzających: 650635
Aktualnie gościmy
Aktualnie jest 13 gości online
Nasze marki

KOL-POL

Kolpol Lighting

Salon dobrego snu

Sklep Kolpol Lighting